Tu jesteś: Aktualności

2012-04-03

Dnia 29 marca br. w Warszawie odbyły się organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu Targi CSR, na których prezentowaliśmy nasz Projekt. Stoisko naszego projektu spotkało się z dużym zainteresowaniem zarówno gości jak i innych wystawców.

2012-03-19

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz pracowników samorządów i administracji z regionu Dolnego Śląska na otwarte spotkanie poświęcone współtworzeniu Dolnośląskiej Federacji Przedsiębiorstw Społecznie Odpowiedzialnych oraz samej idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Odbędzie się ono 27 marca w godzinach 10-14 w siedzibie Wrocławskiego Parku Przemysłowego w Sali Miedzianej przy ulicy Fabrycznej 10.

2012-03-14

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom konkursu za zainteresowanie oraz złożenie Wniosków o dofinansowanie. Przedstawione przez Państwa bardzo zróżnicowane i interesujące projekty zostały poddane ocenie formalnej oraz merytorycznej na posiedzeniu Komisji Konkursowej i na tej podstawie została sporządzona Lista Rankingowa Partnerstw rekomendowanych do dofinansowania.

2012-03-14

W dniu 29 marca 2012 roku w Centrum Nauki Kopernik odbędą się Targi CSR, na których zaprezentujemy nasz Projekt. Obecność na targach oraz prezentacja realizowanych przez nas działań to element promocyjny mający na celu upowszechnianie Projektu.

2012-03-12

Społeczna odpowiedzialność biznesu staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Jednak z ideą tą, znaną również pod angielskim skrótowcem CSR wiąże się wiele niedomówień i wątpliwości.  O tym, że biznes może być jednak odpowiedzialny za swoje działania i na tym nie tracić, a nawet zyskiwać opowiedzą przedstawiciele firm – liderów na tym polu 15 marca w czasie konferencji i dyskusji organizowanej przez wrocławskich Ambasadorów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z Kołem Naukowym Integracji Europejskiej KITE w Instytucie Dziennikarstwa.

2012-03-09

Zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz pracowników samorządów i administracji na spotkanie podsumowujące poświęcone powołaniu Dolnośląskiej Federacji Przedsiębiorstw Społecznie Odpowiedzialnych. Odbędzie się ono 21 marca w godzinach 10-13 w siedzibie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65 w sali Dużej Warsztatowej.

2012-03-08

Drodzy Państwo, tym razem zapraszamy Państwa do Wrocławia, do siedziby Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, przy ul. Legnickiej 65. Spotkanie odbędzie się 21 marca (środa) w godzinach od 10 do 13 i będzie w całości poświęcone powołaniu Dolnośląskiej Federacji Przedsiębiorstw Społecznie Odpowiedzialnych, do współtworzenia, której chcemy zaprosić wszystkich członków Rady Programowo - Konsultacyjnej. W spotkaniu wezmą udział również dotychczasowi Uczestnicy spotkań poświęconych idei powołania DFPSO.

2012-02-29


Rusza nowa edycja Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Mamy za sobą już siedem edycji i 390 absolwentów.

Wszyscy uczestniczyli w nieodpłatnym, dwunastomiesięcznym programie rozwojowym, którego wartość to ponad 10 tysięcy złotych na osobę. Pracowali z tutorem, byli szkoleni przez doświadczonych trenerów, spotykali się z najważniejszymi liderami w Polsce, odwiedzali miejsca, gdzie inni odnieśli sukces.

Wszyscy dostali narzędzia do tego, żeby jeszcze skuteczniej wywierać wpływ i zmieniać rzeczywistość.
Dla wielu Program stał się początkiem nowej drogi: wystartowali w wyborach i zostali wójtami, założyli organizację, która działa z powodzeniem, zdobyli pieniądze na wymarzony projekt.
Dzisiaj do Programu zapraszamy Ciebie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 marca 2012 r.

2012-02-16

Uprzejmie informujemy, że zakończyliśmy przyjmowanie listów intencyjnych w konkursie dotacyjnym "Program Małych Grantów".

Otrzymaliśmy łącznie czterdzieści trzy listy intencyjne, które zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami zostały przesłane do Komisji Konkursowej w składzie: Pani Maria Mika, Pan Rafał Borkowski, Pani Aleksandra Królak - Wąsowicz, Pan Artur Mazurkiewicz oraz Pani Irena Nowak. Spośród przesłanych Listów Komisja Konkursowa wyłoni trzydzieści siedem partnerstw, które zaproszone zostaną do dalszej części konkursu i przygotowania wniosków aplikacyjnych.

2012-02-08

Zapraszamy dolnośląskie organizacje pozarządowe, przedsiębiorców oraz przedstawicieli samorządów lokalnych do udziału w spotkaniach poświęconych społecznej odpowiedzialności biznesu i współpracy międzysektorowej w regionie Dolnego Śląska.

Dwudniowe spotkania o charakterze warsztatowym odbędą się w siedzibie Fundacji „Krzyżowa” w dwóch grupach i następujących terminach:
16 lutego, od 15:00 do 19:00 I Grupa Sieci Tematyczne ds. CSR-u oraz II Grupa budowanie struktur Dolnośląskiej Federacji Przedsiębiorstw Społecznie Odpowiedzialnych;
17 lutego – praca warsztatowa w dwóch grupach i podsumowanie wspólnej pracy grupowej z warsztatów Sieci Tematycznej ds. CSR-u i spotkania DFPSO.

1 2 3 4 [5] 6 7 8 9
archiwum aktualności >>>
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
Strona internetowa utworzona w ramach projektu pt.: "Współpraca międzysektorowa - projekt na rzecz odpowiedzialnego biznesu"
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego