Tu jesteś: Aktualności
Zaproszenie na spotkanie upowszechniające Regionalny Program Wsparcia Społecznej Odpowiedzialności (CSR) dla małych i średnich firm oraz organizacji pozarządowych

2013-03-01

Zapraszamy na spotkanie upowszechniające Regionalny Program Wsparcia Społecznej Odpowiedzialności (CSR) dla małych i średnich firm i organizacji pozarządowych z regionu Dolnego Śląska. Spotkanie odbędzie się 11 marca 2013 we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 65 o godzinie 10:00.

W czasie spotkania będziemy chcieli podjąć dyskusję nad Produktem Finalnym stworzonym w ramach projektu. Ważne będą dla nas Państwa opinie dotyczące zarówno samego Programu Wsparcia jak i procesu wdrażania. Podczas spotkania Regionalnych Sieci Tematycznych, w czasie którego odbyła się walidacja produktu, pojawiło się wiele cennych i istotnych uwag i pomysłów, które nie zostały rozwinięte i odpowiednio pogłębione. Chcielibyśmy przedyskutować je na tym spotkaniu, które będzie jednocześnie okazją
do pochylenia się nad kwestią upowszechniania produktu finalnego w wymiarze ogólnopolskim. Jesteśmy przekonani, że Państwa doświadczenie pomoże nam doskonalić nasz produkt finalny, a także proces jego wdrażania. 
Regionalny Program Wsparcia CSR jest efektem ponad dwóch lat prac koncepcyjnych i praktycznego testowania zaproponowanych w ich trakcie rozwiązań. Zostały one poprzedzone badaniami przeprowadzonymi na grupie ponad 100 przedsiębiorstw i kilkudziesięciu organizacji pozarządowych. Pomogły one określić potrzeby obu grup, a także wskazać poziom wdrażania koncepcji CSR w regionie. W czasie spotkania zaprezentujemy Państwu wynik naszych prac, opiszemy proces testowania i przedstawimy nasze wnioski.
Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 7 marca na adres mailowy piotr.domanski@dfop.org.pl lub pod numerem telefonicznym 71 793 23 24.

Program spotkania

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
Strona internetowa utworzona w ramach projektu pt.: "Współpraca międzysektorowa - projekt na rzecz odpowiedzialnego biznesu"
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego