Tu jesteś: Aktualności

2013-04-15

Biznes społecznie odpowiedzialny to wbrew pozorom nie oksymoron. To koncepcja biznesowa pokazująca, w jaki sposób osiągnąć zysk wpływając jednocześnie na otoczenie przedsiębiorstwa.
Doskonałą okazją, by dowiedzieć się więcej o tej koncepcji, usłyszeć jakie są plany rozwoju liderów w tym zakresie, a także jak odpowiedzialność biznesu chce wspierać polski rząd, będzie panel dyskusyjny, który odbędzie się 26 maja o godz. 10 w Centrum Konferencyjnym Hala Stulecia we Wrocławiu.

2013-04-30

W dniu 16 kwietnia we Wrocławiu odbył się warsztat informacyjno-konsultacyjny pt. Dlaczego biznes ma być społecznie odpowiedzialny? Czy nie wystarczy płacić podatki?

2013-04-23

Przedstawiciele Dolnośląskiej Federacji Przedsiębiorstw Społecznie Odpowiedzialnych zostali zaproszeni do prestiżowego Zespołu do spraw Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw. Zespół jest organem pomocniczym Premiera RP, zajmującym się promocją koncepcji Odpowiedzialnego Biznesu (CSR) i koordynacją prac administracji, przedsiębiorstw i partnerów społecznych.

2013-03-11

Szanowni Państwo,


Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych wraz z Partnerami projektu Dolnośląską Federacją Organizacji Pozarządowych, Stowarzyszeniem Forum Aktywności Lokalnej oraz Fundacją Rozwoju Ekonomii Społecznej serdecznie zapraszają na spotkanie upowszechniające i włączających do głównego nurtu w ramach realizacji projektu innowacyjnego i testującego „Fundusz Pożyczkowo-Poręczeniowy jako narzędzie zapewnienia trwałości instytucji ekonomii społecznej”.

2013-03-07

Szukamy ludzi, którzy mają odwagę brać sprawy w swoje ręce

2013-03-06

Pracujesz w firmie z sektora MŚP lub organizacji pozarządowej na terenie Dolnego Śląska? Interesujesz się społeczną odpowiedzialnością biznesu?

Weź udział w bezpłatnym spotkaniu upowszechniającym Regionalny Program Wsparcia Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) i zostań liderem CSR w swoim regionie!

 

2013-03-01

Zapraszamy na spotkanie upowszechniające Regionalny Program Wsparcia Społecznej Odpowiedzialności (CSR) dla małych i średnich firm i organizacji pozarządowych z regionu Dolnego Śląska. Spotkanie odbędzie się 11 marca 2013 we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 65 o godzinie 10:00.

2013-02-26

Organizacje pozarządowe, regionalne związki pracodawców, izby gospodarcze działające w ramach Forum Partnerów Społeczno-Gospodarczych poparły oficjalnie starania władz Dolnego Śląska o zwiększenie środków unijnych na lata 2014 -2020 dla województwa. Partnerzy społeczni sprzeciwiają się ostatniej propozycji MRR dotyczącej podziału funduszy strukturalnych UE.

2013-02-06

W dniu 5 lutego 2013, podczas sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, odbyła się debata dotycząca społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

2013-01-24

Produkt finalny projektu „Współpraca międzysektorowa – projekt na rzecz odpowiedzialnego biznesu” został oceniony pozytywnie w czasie spotkania RST we Wrocławiu 21 stycznia 2013. Pozytywna walidacja oznacza dalsze upowszechnianie i promowanie produktu.

[1] 2 3 4 5 6 7 8 9
archiwum aktualności >>>
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
Strona internetowa utworzona w ramach projektu pt.: "Współpraca międzysektorowa - projekt na rzecz odpowiedzialnego biznesu"
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego